Zo’n zomerstop is hard werken!

We benutten onze zomerstop elk jaar nuttig. Met het uitdenken van nieuwe smaken, nieuwe concepten en dit jaar vooral met verhuizen en verbouwen. Niet alleen de winkel en het atelier maar vooral ook online!

We zijn druk bezig geweest (en nog) met de website. Er moest na het sluiten van de winkel en de keuze om geen “gewone” kindertaarten meer te maken veel veranderen. Fotopagina’s, informatiepagina’s en zelfs onze algemene voorwaarden, alles moest onder handen genomen worden.

Volgens ons is de website nu aardig “bij”, zijn er geen rare links meer en klopt alles….. natuurlijk horen we het héél graag als je iets geks tegenkomt! Of als je iets mist…. of als je iets onlogisch vindt….. of als je een taalfout ontdekt!!!! Vooral dat laatste!!!!

En nu? Nu gaan we verder met het maken van de nieuwe flyer, want ook die moet anders. Hij wordt mooi, hij wordt netjes, hij wordt chiquedefriemel….

Laat je het ons even wete als je een foutje hebt ontdekt?

groetjes

p.s. een leuke beoordeling in ons gastenboek of op Facebook waarderen we ook echt heel erg!

Laat een leuke krabbel achter!

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.